Címlap

Kommunista.NET

Világ proletárjai egyesüljetek!

Secondary links

  • Címlap
  • Könyvtár
    • História
  • Fórumok
  • Blogok
    • Thürmer Gyula
    • Bűnbánó
    • Comrade
    • Deák András
    • Mobilpista
    • plaly
    • Somi Judit
    • Szilmester
    • tkaroly
    • Encore
    • Red Star
    • Phoenix
  • Videók
    • Munkáspárt ma
    • A nagy kiárusítás
    • A Világkormány 3/3
    • A Világkormány 2/3
    • A Világkormány 1/3
    • I Am A Communist
    • Szalontüdő
    • Horthy-korszak + Horthy-kultusz
    • Marxista Tanulókör - 1
    • Marxista Tanulókör - 2
  • Humor
  • Neofiták
    • Kerényi Imre rendező
    • Kondor Katalin újságíró
    • Kun Miklós történész
    • Szaniszló Ferenc újságíró
  • Program
  • Szerk!
    • Házirend
    • Le a fasisztázással, le a nácizással!
  • Kapcsolat
Címlap

A szegénység NEM szégyen, a rendszer tett azzá..


A kapitalizmus áldozatai


Kik kommunisták?


Feltétel nélküli ALAPJÖVEDELMET!


Hajrá kísértet!


  • Új felhasználó
  • Elfelejtett jelszó

Kommunista Hírlevél

Nagyon ritkán küldünk, és csak valóban érdekes dolgokat. Bármikor le lehet róla íratkozni.


Rendszerváltásról


Idézetek

Kiszolgálók

"Feszítsétek meg! – kiáltják a tőkések, akik páncélszekrényeikért reszketnek. Feszítsétek meg! – kiáltják a kispolgárok, a tisztek, az antiszemiták, a burzsoázia sajtólakájai, akik a polgári osztályuralom húsosfazekáért reszketnek."

— Rosa Luxemburg

Olvasó

  • Az osztályharc meghaladásának kora
  • Kommunizmus mikor?
  • Adócsökkentés?
  • A társadalom többsége 1989-ben szocializmust kívánt?
  • Bal-jobb-bal!
  • Ereje a munkának van
  • Ki fogja eltartani a parazitákat?
  • Nacionalizmus
  • Össznémet balegyenes
  • Ki a felelős a kapitalizmusért?

MEBAL.hu

  • indokolatlan nácizás
  • első ediktum
  • kapitalizmus=holokauszt?
  • kettős mérce
  • magyarozás
  • demokrata?
  • persze hogy balos!
  • Get out álbaloldal
  • Szeretnétek békét kötni?

  Friss tartalmak listája itt (katt ide)  

A jövő hónap kérdése: kinek is kellene elsőként az indokolatlan nácizás ellen szavát felemelni?

bors, 2013, január 24 - 17:36
  • MEBAL
PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

A válasz: annak a magyarnak, akinek a magyarjait lenácizzák
B válasz: annak a nem magyarnak, akinek a nem magyarjai össze-vissza (tök eszetlen) náciznak

És itt fejezem ki külön köszönetemet annak a (nem magyar) MEBAL-nak, akiknek sikerült (már ezzel a kérdésfeltevéssel is) a társadalmat felbontaniuk magyarra és nem magyarra.

  • bors blogja
  • Nyomtatóbarát változat
  • Oldal küldése ismerősnek
  • PDF változat

Indokolatlan nácizás

Vendég, 2013, január 25 - 19:00

Indokolatlan nácizás nincs. Legfeljebb a fasisztával való összetévesztés, de az nem akkora probléma. De te kimondottan náci vagy!

Te náci vagy

Vendég, 2013, január 25 - 19:22

"Indokolatlan nácizás nincs"
- Vendég, 2013, január 25 - 19:00

Sikeresen demonstráltad miről szól a MEBAL

Köszönöm ezt neked: Bors

Józanodjatok ki!

vitorla123, 2013, január 24 - 22:43

Utána kellene tárgyalni bármiről is.

Törölve

Vendég, 2013, január 24 - 20:04

Törölve

Köszönöm

Vendég, 2013, január 24 - 21:24

hogy hozzászólásoddal igazoltad azt, hogy ti az egész országot egyenesen nácinak tartjátok

Bors

Főnix milyen aktív lett..

bors, 2013, január 24 - 18:55

17:36 - megjelenik ez itt fenn

Főnix belehúz:
18:04 - "Már majdnem kész van az utolsó 30 valahány oldal van még hátra - persze az a legnehezebb (megírni)"
18:06 - "Érdekes mostanában alig hallani Hegyi Gyuláról"
18:08 - ez a legjobb "Elképesztő ennek a volt MSZMP tag gimnáziumi igazgatónőnek a pofátlansága."
Itt aztán megtorpan, mert ez a blog megjelenik címlapon is. (így már feleslegesen hozza előre a régi témákat, mivel a főlapra is kikerült már nem tudja eltakarni)

Olyan nagy dolog leírni, hogy bocs hibáztam?

Hibázik a MEBAL is de őket védve én is hibáztam?
Ez olyan nagy dolog?

Tegnap este (ugyanilyen okból) a Somi testvérek rohamozták az oldalt, most Főnix akar szőnyeg alá söpörni.. de mindennek tényleg így kell lenni?

Emberek! Ez a kommunista-módi?
Tényleg így kell viselkedni?


és lássátok jószándékom: tegnapról vagy 120 Somi káronkodást szedtünk le, hogy az ne rátok hozzon szégyent, most pedig (mivel Főnix lenyugodott) ezt is levettem címlapról
De gondolkodni ki fog?

Igazad van! Nem olyan nehéz!

Phoenix, 2013, január 24 - 20:27

Bocs, hibáztál,

sőt!

undorítóan viselkedsz,

hányinger amit csinálsz,

csillogtatod-villogtatod mérhetetlen aljassággal párosuló butaságodat,

képtelen vagy egyetlen logikailag épkézláb megnyilvánulásra,

agyon zúzod a szép magyar nyelvünket,

nem csak azért magyarázol félre mindent, mert mocskolódni akarsz, de valójában tényleg nem érted, hogy az amihez hozzáröfögsz, ténylegesen miről szól,

összekevered a szezont a fazonnal,

a csapba szarsz, ahelyett, hogy a szarba csapnál.

Nnnnaaaa! Hát ez jó mulatság, férfi munka volt! Egyáltalán nem nagy dolog...

De azért szívesebben foglalkoznék értelmesebb témákkal, mint a Te égbekiáltó szemétséggel párosuló hülyeségeddel.

Sajnos valahányszor megpróbálom, odajössz, és belerondítasz. Igazán nem akarok a magánéletedbe beleszólni, de érdekelne, hogy nem nehezményezi a feleséged, hogy Te így élvezel el?

(Nem tudom, észrevetted-e, hogy én még akkor is ezerszer kulturáltabb vagyok Nálad, amikor tudatosan ordenáré vagyok?)

Ez nem "férfi munka"

Vendég, 2013, január 24 - 21:22

ez egy gyáva (azaz sajnálni való) ember vergődése

Bors

Na jó (utolsó válasz - ezt a témát is befejeztük)

Phoenix, 2013, január 24 - 21:41

Mitől gyáva?

Hogy bátran nem mondja ki, hogy egyedül a Bors veretes magyar nyelven megfogalmazott bölcs szavaiban az igazság?

Hogy bátran nem ismeri be, hogy mindenben csak és kizárólag Neki, a nagy és mindenek felett való Borsnak van igaza?

Hogy hatalmas bátorsággal nem ájul el Bors csodálatos, logikus, az emberiség javát egyedül szolgáló isteni meglátásaitól?

Hogy rettenthetetlenül nem vágja a világ szemébe: aki nem érti meg Bors erkölcsi magaslatát, aki nem borul le cáfolhatatlan igazságai előtt, aki nem ismeri be, hogy Bors meg nem értése, el nem ismerése emberiség elleni bűntett - annak élete merő rongy, nem érdemli meg nem csak az ember nevet, de még azt sem, hogy a nap gyarló testére süssön?

Vagyis mitől is gyáva?

Talán attól, hogy

Vendég, 2013, január 24 - 21:48

ugyanolyanná vált, mint akiket gyűlöl..

B.

A legaljasabb

Vendég, 2013, január 25 - 17:04

gyávaság rabságában sínylődsz!

Na de a többi káromkodás

Baross_utca, 2013, január 24 - 20:11

Na de a többi káromkodás megmaradt - akár vendégként, akár más néven. Bár ez nem jelent semmit: a magukat kommunistának képzelők remek iramban és módon égetik a kommunista mozgalmat megnyilvánulásaikkal. Tamásékat ugyan kiválóan nácizzák, de az embereknek nem címkék kellenek, hanem az, hogy gondolatokat ismerjenek meg, majd utána dönthessenek: ki a náci, és ki nem. Aki pedig elfogadja a nácizó címkézését, annak sem Tamás, sem más, de még a kommunista hozzászóló sem kell (különösen ha az utóbbit is lenácizzák). Csak saját maga szektája.

Ugyan kedves Baross_utca!

Phoenix, 2013, január 24 - 21:55

Hol van az a sok gondolat, amivel Te - pardon, Önt önözni kell - szóval, amivel Ön elgondolkodtatta az idetévedő érdeklődő olvasót?

Hol olvasható Öntől akár egyetlen önálló gondolat, ahol nem azokkal kekeckedett, akik bírálni merészelték az Ön kedves Elnök elvtársának, kedves pártja kedves Elnökségének mélyen antimarxista, nacionalista, a jobb és szélső jobboldallal "taktikailag együttműködő" megnyilvánulásait.

Ön az, aki nem veszi észre (dehogynem veszi észre, pontosan tudja és roppant elégedett vele), hogy hű ura és parancsolója, Őfelsége Bors (más néven Főkegyelmességű Red) aki gusztustalan politikai onanizálásával (alkalomadtán keresse meg egy Idegen szavak szótárában, hogy mit jelent ez a szó) züllesztette le ezt az oldalt, kényszerítve jobb érzésű embereket arra, hogy végső kétségbeesésükben és elkeseredettségükben káromkodjanak,

"mert méltó átkot itt úgysem mondhatna más, -
a rettentő szavak tudósa, Ésaiás"

(Radnóti Miklós)

Szerintem még Téged sem

ksengak125, 2013, január 25 - 11:53

Szerintem még Téged sem ért, hát még Radnotit.
Már csak az érdekelne, hány ilyen észlénnyel szoktam a Barossban személyesen találkozni,de lehet,hogy jobb , ha nem tudom.ksengak

Sajnos igazad lehet.

Vendég, 2013, január 25 - 18:45

Sajnos igazad lehet.

Látom zavar

Vendég, 2013, január 24 - 22:06

hogy még akad kommunista
(népek internacionalizmusa meg ilyesmi..)

Bors

Törölve

Vendég, 2013, január 25 - 17:06

Törölve

Azon gondolkodom

Vendég, 2013, január 24 - 21:32

hogy van-e ennek az oldalnak értelme?

Ezen az oldalon (momentán úgy tűnik) nácit csak ilyen "cionbolsevíkokból" találunk, ilyen mód meg valóban több mint cikis..

Bors

Cionbolsevik :))

Comrade, 2013, január 24 - 21:50

Ezzel hülyétmondó versenyt lehet nyerni! :))

Köszönöm, hogy igazolsz

Vendég, 2013, január 24 - 21:54

hisz te se a felső A/B verziót válaszolod (pedig még álmodból is tudni kéne a választ, de valami meggátol! Miii? )

B.

Legalább "dolgoztál"

Vendég, 2013, január 24 - 20:07

Legalább "dolgoztál" valamit.

Törölve

Vendég, 2013, január 24 - 20:05

Törölve

De bunkó vagy!

Vendég, 2013, január 25 - 14:14

Phoenixnek nincs is fitymája!

Törölve

Vendég, 2013, január 25 - 16:07

Törölve

Te meg azt ...

Phoenix, 2013, január 25 - 15:55

... honnan tudod?

Leskelődtél?

Vagy náci vagy, aki maga mondja meg, ki a zsidó, és aki az, annak szükségképpen genetikailag nincs?

Iszonyú mélységig sikerült a portált zülleszteni!

"Büszke" lehet rá, aki csinálta ...

Válasz "Phoenix, 2013, január 25 - 15:55"-re

Tamás, 2013, január 25 - 19:46

"Iszonyú mélységig sikerült a portált zülleszteni!
"Büszke" lehet rá, aki csinálta ..."

Kettőn áll a vásár!
Amúgy a honlap maga szépen elkészített oldal, technikailag tökéletes, a "züllesztés" a véleménycserélő felületére (fórum, blog, stb.) igaz. A szitkozódóknak kéne visszafogniuk magukat, legfőképp a saját érdekükben, hiszen - ahogy a mondás tartja - a stílus maga az ember, úgyhogy trágárkodással csak a saját magukról másokban kialakult képen rontanak.

Üdv: Tamás

Törölve

ksengak125, 2013, január 25 - 20:11

Törölve

Törölve

ksengak125, 2013, január 25 - 18:38

Törölve

Nekem tetszik

Vendég, 2013, január 25 - 17:25

igazából itt kommentálni sem kell már natur is tökéletesen igazol

B.

Halál komolyan ...

Phoenix, 2013, január 25 - 17:45

Leírtál 12 szót. Nem raktál ki egyetlen vesszőt sem.

Mi ennek az értelme:

"Nekem tetszik igazából itt kommentálni sem kell már natur is tökéletesen igazol"????

A variáns

"Nekem tetszik,
igazából itt kommentálni sem kell,
már natur is tökéletesen igazol"

B variáns

"Nekem tetszik igazából,
itt kommentálni sem kell már,
natur is tökéletesen igazol"

Persze mindkét variáns fényévnyire van a magyar nyelv szabályaitól.

Mi az, hogy "natur"?

Mi igazol "natur", és mit?

Mi tetszik? Avagy mi tetszik igazából?

Mit nem kell kommentálni? Avagy mit nem kell igazából kommentálni?

Ki, mi "igazol tökéletesen"? Mit "igazol tökéletesen"?

Hol az alany? Hol a tárgy?

Hol az értelme ennek a "kommentárnak"? Ami kommentár "igazából" nem is kell ... "natur" ...

Számomra érthetetlen,

ksengak125, 2013, január 25 - 18:42

Számomra érthetetlen, valakiben hogy alakulhat ki ilye fokú útálat a saját anyanyelve iránt. Más magyarázatot nem találok arra, hogy ilyen módon használja. ksengak

Hiába mosod

Vendég, 2013, január 25 - 18:31

aki ide lejut, azt ez a képmutatás már nem hatja meg

B.

Törölve

Vendég, 2013, január 25 - 18:54

Törölve

Neki mindegy, lényeg, hogy

ksengak125, 2013, január 25 - 19:02

Neki mindegy, lényeg, hogy érdemi vita ne legyen, csak anyázás.Lehet, hogy erre van megbizatása.ksengak

te ingyé csinálod?

Vendég, 2013, január 25 - 19:04

lázadj!

B.

Bármelyik

Vendég, 2013, január 25 - 18:58

amin az indulataidat kitöltheted

B.

Törölve

Vendég, 2013, január 25 - 18:53

Törölve

Csak?

Vendég, 2013, január 25 - 18:55

te szeretsz engem!

B.

Gondolod, az ostobaságod

Vendég, 2013, január 25 - 18:47

Gondolod, az ostobaságod meghat bárkit ???

kevered

Vendég, 2013, január 25 - 18:57

gondolkodni is és érezni (=meghatni) is más

B.

Kapcsolódó cimkék:

  • Krausz Tamás és a MEBAL már a rendszerváltást is a fasisztázásból vezeti le – hát miből másból?
  • Gerő András (egy zsidónak született náci) ma éppen Ungváry Krisztiánt antiszemitázta le
  • Gyakorlati útmutatók Krausz Tamás és az ő törzsének mosdatásához
  • Világhír! Ukrajnában fasiszták zsidókat támadnak - meneküljetek!
  • Visszatér az MSZP-be Krausz Tamás, a MEBAL alapítója, a MEBAL értékeinek közfelkiáltott őrzője?

Az oldalhoz álnéven, hamis adatokkal is hozzá lehet szólni. Minden írás a szerzők tulajdona. Nem feltétlenül értünk velük egyet!
Felhasználói adatokat, információkat nem gyűjtünk és nem szolgáltatunk. A „jó ízlést” sértő hozzászólásokat eltávolítjuk.