Címlap

Kommunista.NET

Világ proletárjai egyesüljetek!

Secondary links

  • Címlap
  • Könyvtár
    • História
  • Fórumok
  • Blogok
    • Thürmer Gyula
    • Bűnbánó
    • Comrade
    • Deák András
    • Mobilpista
    • plaly
    • Somi Judit
    • Szilmester
    • tkaroly
    • Encore
    • Red Star
    • Phoenix
  • Videók
    • Munkáspárt ma
    • A nagy kiárusítás
    • A Világkormány 3/3
    • A Világkormány 2/3
    • A Világkormány 1/3
    • I Am A Communist
    • Szalontüdő
    • Horthy-korszak + Horthy-kultusz
    • Marxista Tanulókör - 1
    • Marxista Tanulókör - 2
  • Humor
  • Neofiták
    • Kerényi Imre rendező
    • Kondor Katalin újságíró
    • Kun Miklós történész
    • Szaniszló Ferenc újságíró
  • Program
  • Szerk!
    • Házirend
    • Le a fasisztázással, le a nácizással!
  • Kapcsolat
Címlap

A szegénység NEM szégyen, a rendszer tett azzá..


A kapitalizmus áldozatai


Kik kommunisták?


Feltétel nélküli ALAPJÖVEDELMET!


Hajrá kísértet!


  • Új felhasználó
  • Elfelejtett jelszó

Kommunista Hírlevél

Nagyon ritkán küldünk, és csak valóban érdekes dolgokat. Bármikor le lehet róla íratkozni.


Rendszerváltásról


Idézetek

Külföldi magyarok tudálékossága

"Az viszont kedves, sőt "decent", mint angolul mondják, hogy Méray Párizsból tanít engem, hogy miképpen kell Pesten bátornak lenni. Általában mindig tanított, otthon is, mint párttitkár és főnök a Szabad Népnél. [...] és tanít most is, az ellenkezőjére. Kedvem volna írni neki, és hívni haza, jöjjön, és mutassa meg nekünk! Aztán mi majd utánacsináljuk."

— Karinthy Ferenc

Olvasó

  • Az osztályharc meghaladásának kora
  • Kommunizmus mikor?
  • Adócsökkentés?
  • A társadalom többsége 1989-ben szocializmust kívánt?
  • Bal-jobb-bal!
  • Ereje a munkának van
  • Ki fogja eltartani a parazitákat?
  • Nacionalizmus
  • Össznémet balegyenes
  • Ki a felelős a kapitalizmusért?

MEBAL.hu

  • indokolatlan nácizás
  • első ediktum
  • kapitalizmus=holokauszt?
  • kettős mérce
  • magyarozás
  • demokrata?
  • persze hogy balos!
  • Get out álbaloldal
  • Szeretnétek békét kötni?

  Friss tartalmak listája itt (katt ide)  

"Get out" álbaloldal!

bors, 2012, július 23 - 12:21
  • Krausz Tamás
  • MEBAL
PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

Igyekszem Krausz Tamás zsidó polgártárs mszp-től elválós gondolatának címét idézni. ("good bye mszp") Felidézni azért, hogy Tamás NE ide gyere, ide NEM illesz, így ide NEM is kellesz! Baloldalon ugyanis ki milyen értékek szerint él, az alapján kapja a besorolást. Így akinek a zsidók közti szolidaritás fontosabb mint a baloldal legelemibb (kirekesztés elleni) szolidaritásának vállalása, az nem bal, hanem zsidó. Amely zsidó kifejezés persze továbbra sem szitokszó, de NEM is BAL. Ezért most kénytelen vagyok rád szólni Tamás, hogy a továbbiakban NE LOPJ! Azaz antiszemitázó vagy az indokolatlan antiszemitázókat védő gondolataid alkalmával NE a baloldal háta mögé rejtőzz, hanem vállald önmagad. Nem szégyen az sem, légy hát gerinces!

Történt, hogy amikor egy nagyon aljas zsidó ember (ahol ismétlem a zsidó jelzőt nem stigmaként hanem gondolatai, elvei alapján kapja, az aljas jelzőt pedig a felhasznált eszközeinek okán) nevezetesen Gerő András antiszemitát kiáltva rátámadt -nem is első alkalommal tévedve ekkorát- egy másik történészre, nos számomra ekkor derült ki, hogy ki mindenki is használja a baloldalt pusztán csak fedezéknek.

Számukra értékek elvek nincsenek, pusztán csak az számít, hogy ki mely náció tagjának született.
Szerintük ha egy zsidó nagy bűnt követ el, akkor is védeni kell őt, hisz zsidó.

Márpedig baloldalon NEM számít a származás.
Nekem speciel nem okoz különösebben problémát bármely magyarnak született embert lenácizni akkor, ha valóban nemzetiszocialista gondolatokat olvasok tőle. Pedig ő is magyar és én is magyar vagyok, hát hogyan lehet mégis az, hogy én pusztán a közös származás okán nem veszem őt a védelmembe?
Úgy, hogy kérem vannak elvek.

Krausz Tamás és az ő zsidó köre pedig megsérti ezeket az elveket.
Náluk nem bűn egy ember indokolatlan bemocskolása, náluk nem bűn ha egy embert ki akarnak adott esetben a tudományos életből -mondom indokolatlan(!)- rekeszteni.
Ezzel pedig direktben megsérti baloldali értékeinket.

Egyszer az újtőkés MSZP már ellopta ezt a baloldali zászlót.
Sokan hagyták, és Tamás nem szívesen emlegetem fel, de te is hagytad.
Eredményként ma az ország jelentős részén a baloldal szitokszóvá lett.

Csak nagyon hülye követi el kétszer ugyan azt a hibát.
Másodszor már nem kellene, sőt egyenesen nem szabad ezt hagyni, azaz muszáj tőled és álbalos ám valóságban zsidó körödtől elkülönülni.

Mit jelent ez a gyakorlatban?
1 - én eddig is imádtam az ellentáborokat járni. Magyar Gárda rendezvények, turbómagyar Kurultáj vagy éppen echte csetnik buli, én eddig is oda jártam szívesen ahol a másik oldallal ismerkedhettem. Hát mostantól majd ha időm engedi a MEBAL bulijaiba is jobban el fogok járni. Mert engem érdekel, imádok ilyen nacionalista szubkultúrákat tanulmányozgatni.
2 - ezzel együtt jobb ha időben felkészültök rá, hogy mostantól ha te és köröd bárhol antiszemitát kiált, akkor én rád/rátok fogok szólni -még akkor is ha éppen igazad/igazatok van és valóban antiszemitára kiabálod/kiabáljátok rá azt az antiszemitát- hogy te NEM baloldali ember vagy, te ezt most csakis félelemből, a zsidó szolidaritás jegyében kiabálod.
Fogom tenni mindezt azért, hogy
- egyrészt az emberek különbséget tudjanak tenni a zsidók szolidaritása és a valós bal szolidaritása közt
- másrészt abban a reményben, hogy te és köreid is idővel megtanulják, hogy a két szolidaritás gyökeresen más. Nem csak pl. szervezési elveit illetően, hanem akár a gyakorlatban a hétköznapokban azaz a megjelenését illetően is.

Itt, ezen a ponton gondolom megjegyezni, hogy NEM megyünk át antiszemitába.
Azért mert ti olyan hülyék vagytok, még nem ok, hogy mi is egyből az ellenoldalra sodródva ugyan olyan hülyék legyünk. Azaz akárhogyan is igyekeztek a frontvonlat a zsidók és magyarok közé beékelni, mi ezt nem fogjuk hagyni.
Nálunk ugyanis továbbra sincsen annak jelentősége, hogy ki hova és minek született, nálunk továbbra is csak az fog számítani, hogy ki hogyan gondolkodik, ki milyen értékeket közvetít.

Ugyan nem szívesen teszem (lásd korábbi TGM kritikáimat), de TGM-et továbbra sem fogom zsidózni. Abban a bizonyos felidézett helyzetben TGM ugyanis Krausszal ellentétben képes volt baloldalon maradni, másrészt még időben figyelmeztetni is igyekezett zsidó társait mikor Gerőre utalva előre szólt, hogy "ez kisebb baj, mint amit okozhat, ha kitart meglehetősen érthetetlen hibája mellett"

TGM ugyan nagyon-nagyon diplomatikus azaz burkolt, de mire is figyelmeztetett?
Azaz mit nem vettetek észre? Mit is okozhat, mit is okozott mindez?
Hát a Jobb oldalon nem okozhat semmit, hisz a jobb már amúgy is túlspanolt, ezért ott érdemben már semmit sem fokozhatott Gerő mocskos indokolatlan antiszemitázó rágalmazása.
Ellenben itt a balon!
Itt okozhat, méghozzá lásd pontosan ezt a mostani felszólítást.

Tamás külön megyünk. Ti mostantól jobbra mentek ha akarjátok ezt ha nem, mert gondolati világotok alapján jobbon a helyetek.

Egészséges balon tehát -ahogyan TGM is már jóelőre szólt- be fog indulni egy "értékmentés".
Ahol immár nem hagyjuk, hogy a szoknyánk alá elbújva olyat tégy amit mi sose.
Azaz amíg te megteszel mindent, hogy a bűnös Gerő Andrást kimosd a szarból (ezzel pedig egy ártatlan kilöksz) addig mi kimondjuk, hogy Gerő András ugyan olyan bűnös mint bármely antiszemita.

Tamás vedd hát észre, hogy nem mindenki olyan hülye, hogy csak azért mert valaki ugyan azon náció tagjának született már el is tűri egy indokolt szolidaritás megtagadását.
Tamás kívánom tanuld meg, hogy NEM lehet baloldali az az ember, aki hamis érvek alapján elnézi egy ember kirekesztését.

Szóval Tamás legyen a ti csillagotok hatágú és ne öt, és ha ez így lesz akkor ígérem erről az oldalról senki sem fog lopással vádolni. Ám ameddig az ötágú mögé bújtok ellenben származási alapon gondolkodtok, érveltek, védtek vagy támadtok, addig én mindig el fogom mondani, hogy ti LOPTOK.

Javaslom előzzétek hát ezt meg, és vagy váltsatok szemléletet vagy cseréljétek ki az emblémátokat.

Ha most pedig valaki olyan egyszerű lélek, hogy ezt a felszólítást lesarkítja egy a zsidók elleni általános támadásra annak úgy kell, az meg is illeti azt.

  • bors blogja
  • Új hozzászólás
  • Nyomtatóbarát változat
  • Oldal küldése ismerősnek
  • PDF változat

Kedves Bors,

Vendég, 2012, július 24 - 08:27

Látom, már megint nem szeded a gyógyszered rendesen...
Ez lesz belőle, ha a hülyeség(ed) szorgalommal párosul (Verebes István után szabadon).
Üdv, egy régi vendég.

  • válasz

Következő eldurranó agyunak javaslom

bors, 2012, július 24 - 01:28

ezt itt elöbb olvassa el (különösen a hozzászólásokat) aztán háromig számolva gondolja csak át újra, hogy pontosan mit is akart írni

  • válasz

Bors!

Vendég, 2012, július 23 - 20:23

Annak ellenére jegyzem meg, hogy más elfoglaltságaim miatt úgy döntöttem, hogy nagy általánosságban már nem foglalkozom politikával, de korábbi kötődéseimet talán többen ismerik.

Bors, az ön ténykedése szörnyen méltatlan, személye pedig gusztustalan!

További bejegyzéseket nem fogok eszközölni.

Üdv!
Raska T.

  • válasz

?

Vendég, 2012, július 23 - 20:46

Más elfoglaltság?Új hobbi?A szövetkezetszervezés uncsi volt már?Mi az új szórakozás?Vagyongyarapítás?

  • válasz

Nem

Vendég, 2012, július 23 - 20:47

Nem Bors voltam.

  • válasz

A magam részéről annyit

Encore, 2012, július 23 - 16:30

A magam részéről annyit szeretnék hozzátenni, hogy:

- a zsidózást, legyen az bármilyen, kib...ttul be kellene fejezni,
- amennyi energiát a kommentelésbe fektettek, emberek, küldözgethetnétek be legalább más baloldali portálok híreit, mint én is teszem. Az elmúlt 2 napban ez az egy új poszt volt... Csaba Elemér bácsi halálhíre se mozgatta meg annyira a népeket, mint ez.

Én komolyan veszem a dolgomat, és komolyan statáriumot fogok most már hirdetni, a fenébe is. Hallottatok-e már arról, hogy az ellenvélemény is provokálja a másikat? Hagyni kell a hülyeséget, aztán ha nulla kommentet kap, úgyse küldi be az illető az újabbakat egy idő után.

A jó ízlést sértőek pedig, mint eddig is, el lesznek távolítva.

  • válasz

Hogy az építkezés

bors, 2012, július 23 - 16:55

közös értékek mentén vagy pediglen születési adottságok alapján történjék-e - az szerintem fontos téma.
És pont itt az elején kell ezt tisztázni, később sokkal nagyobb lehet az a kár mint most.
(de nem hitegetlek, biztosan lesz sok, aki elmegy, de engem spec nem zavar, mert nem a létszám számít hanem a minőség)

  • válasz

Felhívnám a támadók figyelmét

bors, 2012, július 23 - 14:31

hogy igazán csak akkor lesztek vesztesek, ha itt ebben a vitában történetesen győztök.

Ugyanis az a gyakorlatban mit is jelentene?
Azt, hogy a zsidók sikeresen elfoglalták a teljes baloldalt, így immár csak olyan baloldal létezhet amely egyszer és mindenkorra zsidó is.
Ennél nagyobb vereséget pedig nincs az a legszélebbjobb aki rátok tud verni, ekkora öngolt csak ti vagytok lehettek képesek rúgni - szóval ideje lenne GONDOLKODNI!

  • válasz

Mocskos ficko vagy te Bors

somi judit, 2012, július 23 - 13:23

Nem fogom elemezgetni a baromsàgaidat, ajànlom, hùzz el, amig valaki be nem veri a pofàdat. Vannak olyan website-ok, ahol szeretik azt, aki embernek nulla, de demagognak oriàsi! Ott a helyed!

  • válasz

Judit!

Phoenix, 2012, július 23 - 13:56

Ez a Portál a Borshoz igen közel álló Admin tulajdona.

Egyre inkább az az érzésem, hogy csak azért támasztotta fel a portált, hogy zseniálisnak gondolt támadását megindíthassa a Mebal és Krausz Tamás ellen.

Valószínűleg a továbbiakban az egyetlen eszköz ellene a teljes bojkott. Igaz, ez előbb-utóbb ismét a portál leállításához fog vezetni (Bors rendkívül erkölcsös - hiszen ő az erkölcs bajnoka - Ultima Ratio-ja), de az mindig is benne lesz a pakliban.

Én már nem fogok a baromságaira reagálni. Neked és másoknak is ezt javaslom.

  • válasz

Nem megoldás

traveller, 2012, július 23 - 15:46

A bojkott nem megoldás mert így teljesen szabad kezet kapnak,és így a magyarországon lévő kicsiny szélsőbaloldali miliőre jellemző ideológiai zűrzavar a végletekig erősödik!(Ha tud még...)

  • válasz

Vagy letisztul és végre (karakteres) saját arcot kap

bors, 2012, július 23 - 16:24

ezt ugye ma még nem tudjuk...

Az viszont bizonyos, ha saját (azaz nem másokra hasonlító, nem másokkal összekeverhető. nem másoktól kölcsönzött, stb.. stb..) arculata ma egészen bizonyosan NINCS

Cca mondjuk ennek a vitának is ez a tétje.. hogy legyen-e?

  • válasz

!

Vendég, 2012, július 23 - 15:39

Ha csak tényleg ez volt célja,akkor sikertelenség esetén az oldal újra le fog állni és az írásaid újból elérhetetlenné válnak.

Cselekedj amíg nem késő!

  • válasz

Te most internacionalista vagy, vagy pedig zsidó?

bors, 2012, július 23 - 14:18

Nekem amúgy egyikkel sincs bajom, ám amíg egy zsidónak kötelező megvédeni egy másik zsidót, addig egy internacionalista NEM engedheti meg magának azt a luxust, hogy egy bűnöst is védelmébe vegyen.

Bonyolult kérdés elismerem, de ha a kettő éppen ütközik akkor nem tudod megúszni, hogy válassz mi a fontosabb számodra. A származásod vagy az értékrendszered?

(ha véletlen azt mondanád, hogy a kettő ugyan az, mert pl ez a kettő a gyakorlatban sosem ütközhet, azzal is az elveidet dobod ám ki ;) )

  • válasz

:-/

Vendég, 2012, július 23 - 14:30

Forog tőled a gyomrom.

  • válasz

Ez csak azért lehet így

bors, 2012, július 23 - 14:36

mert te tudat alatt a magyar, német, francia, zulu, stb.. és a zsidó szó közt különbséget teszel. Te azt valamiért csakis és kizárólag negatív (becsmérlő, szidó) kijelentésként bírod fogadni.
Én NEM!

  • válasz

Retardált barom vagy.

Vendég, 2012, július 23 - 14:40

Retardált barom vagy.

  • válasz

Biztosan igazad van

bors, 2012, július 23 - 14:46

de szerencsére egyre több olyan "retardált barom" él, aki hamis érvek alapján NEM nézi el egy ember kirekesztését.
És ez tudod engem spec vígasztal.

Sza csak maradjunk annyiban, hogy bejött TGM jóslata: eltört aminek el kellett törnie.

És aztán majd mindenki szépen nyugodtan eldönti, hogy mi is a számára fontosabb: a származása vagy az elvei.

  • válasz

Keressük akkor meg, hogy pontosan hol is demagóg?

bors, 2012, július 23 - 13:38

Gerő rágalmazott? - akad aki ezt eltagadja?
Védi valaki a rágalmazottat? - mindenki csak Gerőt azaz a bűnöst pucolja.
Te talán tudsz jobb okot -a bűnös mentegetésére- mint amit én itt szerinted demagóg módon említek?

De nem fontos (most) beszélgetnünk.
Nekem ugyanis meggyőződésem, hogy te megint csak kapkodsz, a tőled megszokott módon felületes vagy.

  • válasz

Kapcsolódó cimkék:

  • Krausz Tamás és a MEBAL már a rendszerváltást is a fasisztázásból vezeti le – hát miből másból?
  • Gerő András (egy zsidónak született náci) ma éppen Ungváry Krisztiánt antiszemitázta le
  • Gyakorlati útmutatók Krausz Tamás és az ő törzsének mosdatásához
  • Világhír! Ukrajnában fasiszták zsidókat támadnak - meneküljetek!
  • Visszatér az MSZP-be Krausz Tamás, a MEBAL alapítója, a MEBAL értékeinek közfelkiáltott őrzője?

Az oldalhoz álnéven, hamis adatokkal is hozzá lehet szólni. Minden írás a szerzők tulajdona. Nem feltétlenül értünk velük egyet!
Felhasználói adatokat, információkat nem gyűjtünk és nem szolgáltatunk. A „jó ízlést” sértő hozzászólásokat eltávolítjuk.