"Ha dán vagy, akkor vikinges sört vedelsz és sellős kekszet zabálsz. Ha magyar, akkor szittya kenyeret mangalica-töpörtyűvel. A magyar kereskedelem felnőtt a világhoz, lazán felhasznál bármit, ami a keze ügyébe kerül, és hasznot hajthat. Ági már csak egy dolgot kívánt: bárcsak a magyar fogyasztó is felnőne. A dánok mindenhova vikingsisakot rajzolnak, de röhögnek is rajta. A komolyan vett turanizmusnál viszont nincs szánalmasabb dolog."
— sardobalo.blog.hu
