Címlap

Kommunista.NET

Világ proletárjai egyesüljetek!

Secondary links

  • Címlap
  • Könyvtár
    • História
  • Fórumok
  • Blogok
    • Thürmer Gyula
    • Bűnbánó
    • Comrade
    • Deák András
    • Mobilpista
    • plaly
    • Somi Judit
    • Szilmester
    • tkaroly
    • Encore
    • Red Star
    • Phoenix
  • Videók
    • Munkáspárt ma
    • A nagy kiárusítás
    • A Világkormány 3/3
    • A Világkormány 2/3
    • A Világkormány 1/3
    • I Am A Communist
    • Szalontüdő
    • Horthy-korszak + Horthy-kultusz
    • Marxista Tanulókör - 1
    • Marxista Tanulókör - 2
  • Humor
  • Neofiták
    • Kerényi Imre rendező
    • Kondor Katalin újságíró
    • Kun Miklós történész
    • Szaniszló Ferenc újságíró
  • Program
  • Szerk!
    • Házirend
    • Le a fasisztázással, le a nácizással!
  • Kapcsolat
Címlap Blogok Jumur blogja

A szegénység NEM szégyen, a rendszer tett azzá..


A kapitalizmus áldozatai


Kik kommunisták?


Feltétel nélküli ALAPJÖVEDELMET!


Hajrá kísértet!


  • Új felhasználó
  • Elfelejtett jelszó

Kommunista Hírlevél

Nagyon ritkán küldünk, és csak valóban érdekes dolgokat. Bármikor le lehet róla íratkozni.


Rendszerváltásról


Idézetek

Müszaki haladás és munkásosztály

Az új technikák lehetővé teszik a tőke számára, hogy szétszórja a régebbi koncentrált munkáskollektívákat, rátelepedjen a munkások magánéletére, szétzilálja szolidaritási hajlamukat, céltudatos kulturális bárgyúságaival kiszorítsa művelődési igényüket.
(Ebből a szempontból mérlegelve, nem érthetünk egyet azzal a véleménnyel, amely az ún. „létező szocializmus” bukása után terjedt el a marxisták között: hogy tudniillik a termelőerők adott fejlettségi szintjén az Októberi Forradalom túl korai volt. A mai tapasztalatokból inkább az szűrhető le, hogy a legújabb technikai forradalmak, a legkorszerűbb automatizált termelőeszközök nemcsak sürgetik, de – a tőke kezében kifejtett közösségromboló hatásaikkal – nehezítik is a szocialista átalakulást.)

— Rozsnyai Ervin

Olvasó

  • Az osztályharc meghaladásának kora
  • Kommunizmus mikor?
  • Adócsökkentés?
  • A társadalom többsége 1989-ben szocializmust kívánt?
  • Bal-jobb-bal!
  • Ereje a munkának van
  • Ki fogja eltartani a parazitákat?
  • Nacionalizmus
  • Össznémet balegyenes
  • Ki a felelős a kapitalizmusért?

MEBAL.hu

  • indokolatlan nácizás
  • első ediktum
  • kapitalizmus=holokauszt?
  • kettős mérce
  • magyarozás
  • demokrata?
  • persze hogy balos!
  • Get out álbaloldal
  • Szeretnétek békét kötni?

  Friss tartalmak listája itt (katt ide)  

Pártfüggetlennek tűnik, mindenki támogathatja - El a kezekkel a Kádár-sírtól!

Jumur, 2014, február 9 - 18:39
  • Kádár János
  • MSZP
  • Munkáspárt
  • Nemzeti Emlékhely és Kegyeleti Bizottság
  • sír
PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

Ha valaki nem váltja meg 800.000 Forintért Kádár János és felesége sírját, felszámolhatják a XX. század legkiemelkedőbb magyar államférfiának síremlékét. A Nemzeti Emlékhely és Kegyeleti Bizottság elnöke támogatná, hogy védetté nyilvánítsák a Kádár-sírt, de erről még nem született döntés. Ha felháborítónak találod, hogy egyáltalán felmerülhetett a sír felszámolásának gondolata és úgy véled, hogy Kádár János és felesége helye nemzeti nagyjaink között van, fejezd ki véleményedet aláírásoddal!
El a kezekkel a Kádár-sírtól!

https://docs.google.com/forms/d/1Nr9AB-PekI0XMsK0L-MZs0ovZVRYVMofaZu4kWI...

Facebook: https://www.facebook.com/kadarsir

  • Jumur blogja
  • Új hozzászólás
  • Nyomtatóbarát változat
  • Oldal küldése ismerősnek
  • PDF változat

Bal -rad

vitorla123, 2014, február 9 - 19:07

a Red-help gyűjtést kezdeményezett a sír megváltására!Akinek a Kádár ételt italt adott és úgy gondolja,hogy neve legyen áldott csatlakozzon. A számlaszámot közzé fogjuk tenni! Minden Demosztenésznél szebben szól :a tett!

  • válasz

miért a red-help? miért nem a Munkáspárt?

Vendég, 2014, február 9 - 20:45

800 e ft az egy utcai gyűjtésnél (munkáspárti aktivisták az utcán!) egy két nap alatt összegyűlne. Kádár fényképes stilizált bélyeg 10ft névértékben, 100 ft névértékben és gyerünk!
Ennyire erőtlen lenne a Munkáspárt szervezetileg?
Magam részéről 2000 ft-tal beszállok akkor is, ha utálom a munkáspárti vezetés tehetségtelenségét, gyakori ostoba politikai húzásait.
budai.

  • válasz

Javaslat

Vendég, 2014, február 9 - 20:24

"El a kezekkel" helyett inkább azt javasolnám, hogy indítsatok magatok gyűjtést olyanokat is megnyerve, akik ugyan Kádár politikájával nemcsak nem értenek egyet, de azt el is ítélik, az elfajult munkásállam vezetőjét látják benne, akinek szerepe volt abban, hogy megfordult a világ.... de emberségből, a holtak megbecsülése okából melléállnának - azzal, hogy a történelemnek kell ítélkeznie...

  • válasz

Mai hír, hogy az MSZP

SZN, 2014, február 9 - 20:36

Mai hír, hogy az MSZP kifizeti az összeget.

  • válasz

Szoktak azok

vitorla123, 2014, február 9 - 22:05

hazudni is!

  • válasz

Szoktak. De szerintem most

SZN, 2014, február 10 - 00:18

Szoktak.

De szerintem most nem hazudnak.

  • válasz

Kapcsolódó cimkék:

  • Thürmer Gyula álmodik
  • Hogyan tovább kommunisták?
  • El a kezekkel Kádár Jánostól - a Népi Front közleménye
  • Választásra való készülés helyett - Fáni Lajos, a Munkáspárt tagjának levele
  • Az MKMP jól megbírálta az MSZP vitairatát

Az oldalhoz álnéven, hamis adatokkal is hozzá lehet szólni. Minden írás a szerzők tulajdona. Nem feltétlenül értünk velük egyet!
Felhasználói adatokat, információkat nem gyűjtünk és nem szolgáltatunk. A „jó ízlést” sértő hozzászólásokat eltávolítjuk.