Címlap

Kommunista.NET

Világ proletárjai egyesüljetek!

Secondary links

  • Címlap
  • Könyvtár
    • História
  • Fórumok
  • Blogok
    • Thürmer Gyula
    • Bűnbánó
    • Comrade
    • Deák András
    • Mobilpista
    • plaly
    • Somi Judit
    • Szilmester
    • tkaroly
    • Encore
    • Red Star
    • Phoenix
  • Videók
    • Munkáspárt ma
    • A nagy kiárusítás
    • A Világkormány 3/3
    • A Világkormány 2/3
    • A Világkormány 1/3
    • I Am A Communist
    • Szalontüdő
    • Horthy-korszak + Horthy-kultusz
    • Marxista Tanulókör - 1
    • Marxista Tanulókör - 2
  • Humor
  • Neofiták
    • Kerényi Imre rendező
    • Kondor Katalin újságíró
    • Kun Miklós történész
    • Szaniszló Ferenc újságíró
  • Program
  • Szerk!
    • Házirend
    • Le a fasisztázással, le a nácizással!
  • Kapcsolat
Címlap

A szegénység NEM szégyen, a rendszer tett azzá..


A kapitalizmus áldozatai


Kik kommunisták?


Feltétel nélküli ALAPJÖVEDELMET!


Hajrá kísértet!


  • Új felhasználó
  • Elfelejtett jelszó

Kommunista Hírlevél

Nagyon ritkán küldünk, és csak valóban érdekes dolgokat. Bármikor le lehet róla íratkozni.


Rendszerváltásról


Idézetek

Internacionalizmus 2.

Az internacionalizmus alapja a hazafiság. Hogyan szerethetné valaki a többi nemzetet, ha a saját hazáját nem szereti?

— Tovaris

Olvasó

  • Az osztályharc meghaladásának kora
  • Kommunizmus mikor?
  • Adócsökkentés?
  • A társadalom többsége 1989-ben szocializmust kívánt?
  • Bal-jobb-bal!
  • Ereje a munkának van
  • Ki fogja eltartani a parazitákat?
  • Nacionalizmus
  • Össznémet balegyenes
  • Ki a felelős a kapitalizmusért?

MEBAL.hu

  • indokolatlan nácizás
  • első ediktum
  • kapitalizmus=holokauszt?
  • kettős mérce
  • magyarozás
  • demokrata?
  • persze hogy balos!
  • Get out álbaloldal
  • Szeretnétek békét kötni?

  Friss tartalmak listája itt (katt ide)  

Gaskóék nekimentek az MSZP-nek

Marton, 2013, február 1 - 22:00
  • éhségmenet
  • Gaskó
  • MSZP
  • szakszervezet
PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

A Liga Szakszervezetek felszólította az MSZP-t, hogy ne használja fel aktuálpolitikai érdekből a szegényeket, ne gyengítse a szakszervezeti mozgalmat, és maradjon távol azoktól az emberektől, akiken nem segített, amikor megtehette volna.

Csütörtökön indultak útnak az újra életre hívott, Munkát, kenyeret! tiltakozó akció első menetének résztvevői a Baranya megyei Sellyéről Budapestre. Nyakó István szocialista országgyűlési képviselő a helyszínen tartott sajtótájékoztatón azt mondta: a Közmunkás Szakszervezet, valamint a Munkát, Kenyeret Egyesület szervezésében zajló, az MSZP által támogatott tiltakozással a közmunkások bérének emelését, igazságosabb közteherviselést, a munka törvénykönyve, valamint az elmúlt két évben hozott szociális tárgyú jogszabályok felülvizsgálatát is szeretnék elérni.
Erre reagálva a Liga azt írta az MTI-hez eljuttatott közleményében: az MSZP nemhogy nem segít a szakszervezeteken és a közmunkásokon "kéretlen dörgölőzésével", de kifejezetten ront a helyzetükön. A munkavállalók érdekeinek védelme a független szakszervezetek feladata, és a pártokhoz kötődés sosem térült meg egyiknek sem - állapították meg.
Az MSZP nyolc éven át nem törődött a munkavállalókkal, nem voltak fontosak számára az éhezés szélén álló, legkiszolgáltatottabb rétegek. "Nyakó István most sem törődik velük. Egyszerű választási propagandára használja fel ezeket az embereket" - írták.
A szakszervezeti tömörülés arra is reagált, hogy az MSZP-s politikus korábban cinikusnak nevezte a kormányzat közmunkások üdültetésére kiírt pályázatát, és bírálta, hogy a résztvevőkről fénykép és videofelvétel készülhet. A Liga szerint Nyakó István is csak "azért áll be egy-egy órára az éhségmenetbe", hogy aztán "a választási kampányában majd mutogathassa, ő velük volt". (MTI)

  • Új hozzászólás
  • Nyomtatóbarát változat
  • Oldal küldése ismerősnek
  • PDF változat

Azt persze Gaskó SEM merte elmondani

bors, 2013, február 2 - 09:03

hogy ácsi!
Hát ha szakszervezet lennétek, akkor legalább a minimálbért követeljétek.

Persze, mert ha Gaskó ilyet merne mondani, akkor a Fidesztől rögvest valagban lenne rúgva..

  • válasz

Pártok politikája

Vendég, 2013, február 2 - 09:07

Tulajdonképen - szerintem - szó szerint igazuk van Gaskóéknak.

Most, és ma, miért is menetel együtt az MSzP-s azokkal, akiknek az érdekeiért tehetett volna sok-sok éven keresztül, hiszen "hatalomban" volt...
Hogy újból elhitesse a hiteltelen Párt, hogy az egyszerű emberek mellett van....

Átlátszó trükkös politika.

Egykoron bevörösödött a szekfű, divat lett a piros nyakkendő, és kelletlenül ugyan, de énekelték az Internationalét....
Akkor hozott néhány szavazatot....hátha bejön még egyszer.

Vendég4

  • válasz

Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű.

Vendég, 2013, február 2 - 19:12

Gaskónak EBBEN igaza van. De ez csak a szél kifogása a vitorlából. Közben ugyanolyan ocsmány kapitalista, mint az MSZP vezetése. Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű.

  • válasz

Gaskó és a nagy politika

Vendég, 2013, február 2 - 13:59

Szóval míg a FideSS fizeti Gaskót, addig senki ne várjon valódi szakszervezeti kiállást és hozzáállást!
Gaskó megélhetési seggnyaló!!!!!!!!!!!

Petrusgladis

  • válasz

Bakelit szakszervezet,

Vendég, 2013, február 2 - 19:09

Bakelit szakszervezet, Bakelit fidesz-seggnyaló Gaskó. Neki szeretni kellene az MSZP-t, nem szidni.

  • válasz

Kapcsolódó cimkék:

  • Elindulunk!
  • MARKETING SZEGÉNYSÉG
  • Újabb éhségmenetek indulnak
  • Balszemmel 68.
  • Hogyan tovább kommunisták?

Az oldalhoz álnéven, hamis adatokkal is hozzá lehet szólni. Minden írás a szerzők tulajdona. Nem feltétlenül értünk velük egyet!
Felhasználói adatokat, információkat nem gyűjtünk és nem szolgáltatunk. A „jó ízlést” sértő hozzászólásokat eltávolítjuk.